V termínu 08.02.2024 - 22.04.2024 probíhá příjem projektových záměrů  do 2. výzvy OP Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (malé a střední podniky).
Více informací: zde

Aktuality z MAS (https://www.massvitava.cz/)

Regiony sobě

S ohledem na současnou situaci se spojili MAS po České republice a vytvořily společnou platformu REGIONY SOBĚ, která má za cíl podporovat regionální ekonomiku. Snažíme se propojit lokální výrobce a poskytovatele služeb s konzumenty z celé ČR. Pomáháme tak, aby byl náš region odolnější, soběstačný a méně závislý. Na webové stránce www.regionysobe.cz  jsou/budou přehledně představeny místní podniky, které se dělí do šesti kategorií (Obchod a prodejny, Potraviny a přírodní produkty, Řemesla, Rukodělné výrobky, Služby, Stravování a ubytování).

 

Veřejnost se zde seznámí s možnostmi, co lze v regionu navštívit.

 

MASky nabízí možnost do kampaně se zapojit. Vystupujeme pouze v roli prostředníka. Podnik tím získá propagaci, která bude podpořena PR materiály. V případě, že máte zájem zapojit se do kampaně, prosím vyplňte online formulář: https://forms.gle/Jv3JkQCF4zTSLCDy6 a následně zašlete fotografie zachycující produkt, či činnost firmy na e-mail: kancelar@massvitava.cz

 

 

 

 

JAK TO CELÉ FUNGUJE A PROČ VLASTNĚ?

V případě, že máte zájem do kampaně se zapojit, vyplníte jednoduchý formulář (odkaz uveden výše) ve kterém uvedete základní údaje o vašem podnikání – název, sídlo, předmět činnosti, stručné představení firmy. Po odeslání formuláře je třeba zaslat fotografie zachycující předmět vaší činnosti na výše uvedený e-mail. Vy máte v tuto chvíli hotovo a řada je na nás. Jakmile obdržíme veškeré podklady, vložíme medajlonek vaší firmy na stránky www.regionysobe.cz dle vámi zaslaných údajů.

Vzhledem k současné situaci je pravděpodobné, že většina z nás bude trávit letošní dovolenou v České republice. Proto jsme se rozhodli pro vytvoření platformy, která by měla nejen návštěvníkům regionu představit to nejlepší z České republiky. Na úvodní stránce se zobrazí mapa České republiky s vyznačenými podniky, které stojí za návštěvu. V databázi je možné hledat, jak podle požadované služby, tak podle územní působnosti.

 

SNAŽÍME SE, ABY REGION BYL ODOLNĚJŠÍ, SOBĚSTAČNÝ A MÉNĚ ZÁVISLÝ. BEZ VÁS TO ALE NEZVLÁDNEME. POJĎME PODPOŘIT TY, CO SI TO ZASLOUŽÍ.